Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Sekretariāts

VDC icon blueLatvijas Via de Cristo rekvizīti

Biedrība "Latvijas Via de Cristo"
reģistrācijas nr. 50008116731
Swedbank, LV46HABA0551017377709, HABALV22

Epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Via de Cristo sekretariāta locekļi

Laju vadītājs

aivars danenbergs1 Aivars Danenbergs, 29277283, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vada Via de Cristo sekretariātu, vada rektoru izvirzīšanas procesu, apmāca rektorus un apstiprina komandas izvēli.

Laju vadītāja palīgs, mūzikas vadītāja

Anda Zikmane Anda Zikmane, 29250953, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Palīdz Laju vadītājam rektoru apmācības jautājumos, palīdz sekretariātam un nometņu mūzikas cha ar mūziku saistītos jautājumos.

Garīgais vadītājs

Oskars Laugalis Prāv.Oskars Laugalis, 29492855, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atbild par garīgajiem vadītājiem katrai nometnei, piedāvā garīgo padomdošanu sekretariāta locekļiem.

Pirmsnometnes vadītājs VISAS ANKETAS

Kārlis Zikmanis Māc.Kārlis Zikmanis, 26579058, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Cēsu iela 11-12a, Rīga, LV-1012

Saņem visas anketas, uztur kandidātu sarakstus, dod informāciju katras nometnes Rektoram un Galvenajam Cha.

Anketas, lūdzu, sūtīt ELEKTRONISKI! Vēstules sūtiet parastajā pastā, nevis ierakstītā veidā, lai ietaupītu jums naudu, bet man--laiku.

Kalpošanas skolu vadītājs

nofoto Ojars Demiters, 24208804, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Organizē kalpošanas skolas un atbildīgs par komandas apmācību.

Palanca vadītāja

Evija Roberta Evija Roberta, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Uztur lūgšanu tabulas katrai nometnei, sūta un saņem vispārīgo palanca no visas pasaules.

Nometņu vadītāji

Aldis un Dace Kalcenavi Māc.Aldis un Dace Kalcenavi (vasaras nometnes), 29124453, 26479451, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lāsma Gustovska Lāsma Gustovska (ziemas nometnes), 26305064, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Visu lietu glabātāji, atbild par nometnes uzstādīšanu un novākšanu, piepilda kastēs to, kas izbeidzies.

Ceturtās dienas vadītājas

nofoto Vija Sniega, 29194593, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Inese Kušķe Inese Kušķe, 28379294, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atbild par Ultreyas rīkošanu.

Sekretāre

Gunta Sikora Gunta Sikora, 28355858 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Protokolē sekretariāta sanāksmes un atbild par ziņojumiem kopienai.

Kasiere

Daiga Laugale Daiga Laugale

Atbild par visām ar naudu saistītām lietām.

Revidents

Bīsk.Hanss Martins Jensons Bīsk.Hanss Jensons

End FAQ

Birkas: Par Via de Cristo

VDC large blue
Biedrība "Latvijas Via de Cristo" reģistrācijas nr. 50008116731
Swedbank LV46HABA0551017377709, SWIFT: HABALV22
Jautājumi, ierosinājumi vai ziņojumi par kļūdām mājaslapā: vdc@viadecristo.lv