Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Ultreya Ogrē!

Ultreya 5 ColorTu darīji man zināmu dzīvības ceļu, Tu piepildi mani ar prieku Sava vaiga priekšā, un jaukas, svētības pilnas dāvanas pie Tavas labās rokas ir mūžīgi. (Ps. 16:11)

Sveiciens Tev, ziemas svētceļniek!

Lai svētīts un priecīgs Tev Jaunais Dieva Žēlastības gads!

Ir aizvadīts skaists svētku laiks un atkal jau pilnā sparā atsācies ikdienas darbu ritms… Varbūt jaunais gads Tev sācies ar jaunu apņemšanos? Un varbūt šī apņemšanās ir apmeklēt visas/neizlaist nevienu jaunā gada Ultreya? Tad šis ir Tavs pirmais šī gada izaicinājums un uzaicinājums uz…

Ultreyu Ogrē,

Ogres evaņģēliski luteriskajā baznīcā

Ogrē, Brīvības ielā 51

SKATĪT LIETOTNĒ GOOGLE MAPS

sestdien, 11. februārī, plkst.12.00!

 Vai jau priecājies par šo jauko atkaltikšanās iespēju, par kopēju Dievkalpojumu, sadraudzības laiku un liecībām?! Tad vienkārši brauc uz Ogri! Uz Ultreyu līdzi vari aicināt arī savus ģimenes locekļus un draugus!

Lūdzu, paņem līdzi savu…

  • Via de Cristo krustiņu,
  • vārda zīmīti,
  • svētceļnieka rokasgrāmatu,
  • nelielu «groziņu» uzkodām,
  • ziedojumu Ultreyas organizēšanai — € 5,00 (ziedojumam par telpām un pusdienām). Ja kopā ar visiem vēlēsies baudīt siltas pusdienas, lūdzu, piesakies Inesei Kušķei, rakstot ziņu uz tel. 28379294 vai uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., līdz trešdienas, 8. februāra vakaram.

Un turpinām lūgt viens par otru, nākamo nometņu rektoriem, komandām un kandidātiem!

Dievs Tevi mīl, un mēs arī!
Latvijas VDC sekretariāta vārdā sekretāre
Gunta Sikora

Birkas: Ultreya

VDC large blue
Biedrība "Latvijas Via de Cristo" reģistrācijas nr. 50008116731
Swedbank LV46HABA0551017377709, SWIFT: HABALV22
Jautājumi, ierosinājumi vai ziņojumi par kļūdām mājaslapā: vdc@viadecristo.lv