Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Nesaņemat ziņojumus no VdC?

email bulkIr svētceļnieki, kuri saka, ka nesaņem ziņojumus no VdC. Te ir tas, ko varat darīt, lai to labotu:

  1. Ja jūs saņemat e-pastus no VdC, tad viss kārtībā. Jums nekas nav jādara.
  2. Ja jūs NESAŅEMAT ziņas, pārskatiet savā e-pasta mapē "Mēstules" (Spam). Meklējiet vai VdC e-pasti gadījumā neatrodas tur. Ja VdC e-pasti tur atrodas, atzīmējiet to kā "Drošs" vai "Nekad nebloķē sūtītāju".
  3. Neskaidrību gadījumā, sazinieties ar Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Ultreya Jelgavā

Ultreya 5 ColorSvētīta tauta, kam Kungs ir Dievs! (Ps 33:12)

 Mīļie Via de Cristo svētceļnieki!

Laikā, kad lielie rudens darbi jau apdarīti un nevilšus piezadzies mierīgāks pārdomu laiks, ar lielu prieku aicinām jūs uz rudens Ultreyu. Tā notiks 12. novembrī, plkst. 12.00 Jelgavas Svētās Annas baznīcā.

Iespējams, ka tieši šajā vistumšākajā gadalaikā mums vēl vairāk ir nepieciešams Ultreyas aicinājums «uz augšu» un «uz priekšu»!
Arī šoreiz, pēc jau ierastās līksmās sasveicināšanās ar brāļiem un māsām no savām nometnēm, mums būs kopējs Dievkalpojums, kā arī laiks sadraudzībai, savstarpējam uzmundrinājumam un liecībām. Tāpēc izmantosim šo iespēju dalīties par piedzīvoto Kristus klātbūtni mūsu ikdienā!

Lūdzu, ņemiet līdzi savu…
• Via de Cristo krustiņu,
• vārda zīmīti,
• svētceļnieka rokasgrāmatu,
• ziedojumu Ultreyas organizēšanai — EUR 5,00 (ziedojumam par telpām un pusdienām). Ja kopā ar visiem vēlēsieties baudīt siltas pusdienas, lūdzu, piesakieties Lāsmai Gustovskai, sūtot rakstisku ziņu vai zvanot uz tel. 26305064, līdz trešdienas, 9. novembra vakaram,
• nelielu «groziņu» uzkodām.

Un, kā jau zināms, Ultreya ir tā reize, kad līdzi varam aicināt arī savus ģimenes locekļus un draugus!

Turpināsim lūgt viens par otru, nākamo nometņu rektoriem, komandām un kandidātiem!

Uz augšu! Uz priekšu! Uz tikšanos!

Dievs Jūs mīl, un mēs arī!
Latvijas VdC sekretariāta sekretāre
Gunta Sikora

Pieteikšanas ziedojums paaugstināts

ZiedojumiLai segtu pieaugušos cenas pieteikšanas ziedojums un kalpošanas ziedojums ir tikuši paaugstināti.

Pieteikšanas ziedojums kandidātiem ir €25,-
Kalpošanas ziedojums komandais ir €35,-

Mēs joprojām pateicāmies par jūsu patstāvīgus ziedojumus, jo bez tām mēs nometnes nevaram rīkot,

Via de Cristo 15 gadi!

Latvijas Via de Cristo kustība šogad (2017.g.) svin 15 gadus. Lai pateiktos un svinētu šo jubileju, vairāk nekā 200 svētceļnieki no visas Latvijas pulcējās uz VdC 15 gadu Jubilejas Ultreyu, kas notika 14. oktobrī Dobelē.

Pasākums iesākās ar kopīgu dievkalpojumu Dobeles evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc dievkalpojuma visi devās uz Dobeles kultūras namu, kur baudīja kopīgu maltīti, priecājās par atkalredzēšanos, dziedāja, dalījās, uzklausīja dažu labu runātāju, smējās un nobirdināja kādu prieka asaru, arvienvārdsakot priecājās Kungā. Pārsteigumu sagādāja grupa "Jorspeis".

Šajā reizē no Amerikas bija Māc. Mārtiņš un Gunta Irbes (IN 8 un 7, VdC dibinātāji Latvijā), mūsu arhibīskaps Jānis Vanags (LV 7) un Liepājas bīskaps Hans Martins Jensons (LV 4), abi VdC svētceļnieki. Pasākumu lieliski novadīja Arnis un Ieva Sīpoli (LV 9 un 10).

Paldies Ingai Rečai (LV17) par bildēm!

Lastīt tālāk...

VDC large blue
Biedrība "Latvijas Via de Cristo" reģistrācijas nr. 50008116731
Swedbank LV46HABA0551017377709, SWIFT: HABALV22
Jautājumi, ierosinājumi vai ziņojumi par kļūdām mājaslapā: vdc@viadecristo.lv