Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

¡ Hola: Viesis !

   COVID-19 dēļ VASARAS un ZIEMAS nometnes pārceltas uz nenoteiktu laiku  

Ziņojums par nometnēm sakarā ar covid-19

Bet Kristus miers lai valda jūsu sirdīs, jo tam jūs esat aicināti kā viena miesa; esiet pateicīgi! (Kol. 3:15)

Jēzus ar maskuMīļie VdC kopienas brāļi un māsas!

Šajā tik neparastajā dzīves gadalaikā vēlamies jūs informēt par notiekošo arī Via de Cristo nometņu sakarā. Kā jau daudzus gadus ierasts, šajā laikā jau būtu jāsākās aktīvai nometņu komandu gatavošanās sezonai, taču šoreiz tas tā nav... Tāpat zināms, ka arī vasaras mēnešos būs ierobežojumi pasākumiem ar ļaužu pulcēšanos. Ņemot vērā pašreizējo situāciju vastī, VdC sekretariāts paziņo par šī gada vasaras VdC nometņu pārcelšanu uz nākamo 2021.gada vasaru. Līdz ar to arī abi nometņu rektori un viņu izlūgtie kalpošanas komandu locekļi katrs pēc savām iespējām tiek aicināti turpināt darboties nākamvasar!

Tāpat šobrīd izpalika arī plānotā kalpošanas skolas tikšanās, kā arī ierastā pavasara Ultreya – taču mēs priecājamies, ka esat atraduši iespējas arī attālināti regulāri tikties gan mazākās, gan lielākās lūgšanu grupās, lieliski izmantojot dažādās tehnoloģiju sniegtās saziņas iespējas, par kurām daudzi no mums līdz šim varbūt pat nenojautām.

Atklāts šobrīd paliek jautājums par nākamajām 2021. gada ziemas nometnēm Saldū. Lūgsim un turpināsim palikt cerībā uz Dievu, paļaujoties uz Viņa vislabāko risinājumu pilnīgi visam – arī VdC nometnēm, un informēsim jūs par sekretariāta pieņemtajiem lēmumiem!

Ja arī dzīve reizēm ievieš neparedzētas korekcijas, tad tomēr – “mēs zinām, ka tiem,  kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu” (Rm. 8:28)  Lai arī miesā uz laiku šķirti, tomēr caur Svēto Garu paliekam vienoti domās un lūgšanās cits par citu, un par visu Dievu slavēdami savās sirdīs.

Dievs jūs mīl, un mēs arī!

VdC sekretariāta vārdā
Gunta Sikora
VdC sekretāre

Via de Cristo 15 gadi!

Latvijas Via de Cristo kustība šogad svin 15 gadus. Lai pateiktos un svinētu šo jubileju, vairāk nekā 200 svētceļnieki no visas Latvijas pulcējās uz VdC 15 gadu Jubilejas Ultreyu, kas notika 14. oktobrī Dobelē.

Pasākums iesākās ar kopīgu dievkalpojumu Dobeles evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc dievkalpojuma visi devās uz Dobeles kultūras namu, kur baudīja kopīgu maltīti, priecājās par atkalredzēšanos, dziedāja, dalījās, uzklausīja dažu labu runātāju, smējās un nobirdināja kādu prieka asaru, arvienvārdsakot priecājās Kungā. Pārsteigumu sagādāja grupa "Jorspeis".

Šajā reizē no Amerikas bija Māc. Mārtiņš un Gunta Irbes (IN 8 un 7, VdC dibinātāji Latvijā), mūsu arhibīskaps Jānis Vanags (LV 7) un Liepājas bīskaps Hans Martins Jensons (LV 4), abi VdC svētceļnieki. Pasākumu lieliski novadīja Arnis un Ieva Sīpoli (LV 9 un 10).

Paldies Ingai Rečai (LV17) par bildēm!

Lastīt tālāk...

VDC large blue
Biedrība "Latvijas Via de Cristo" reģistrācijas nr. 50008116731
Swedbank LV46HABA0551017377709, SWIFT: HABALV22
Jautājumi, ierosinājumi vai ziņojumi par kļūdām mājaslapā: vdc@viadecristo.lv